Aktuality

Sprievodca Las Vegas

Ebook-Sprievodca Las Vegas PDF stále zo sebou

Ak sa chystáte do Las Vegas ponúkamé Vám nášho turistického sprievodca v podobe e-booku. Sprievodca obsahuje všetke cenné informácie od príletu ako sa dostať z letísk k svojemu hotelu,tipy na rôzne atrakcie,reštaurácie alebo rady a tipy ako sa správať v tomto úžasnom púštnom meste. Sprievodca obsahuje viac ako 115 strán v slovenčine. Ďalej tam nájdete informácie o ročných obdobiach,systém celeho STRIPU aj dopravy ako sa presúvať medzi hotelami a kasínami a veľa zaujímavosti a tipov z gastronómie,kulúry,zábavy ktoré nikde inde nenájdete.

  • Koľko strán má sprievodca Las Vegas?

Sprievodca Las Vegas má momentálne 116 strán. Keďže sprievodcu budeme pravidelne aktualizovať a pridávať nové a nové informácie v budúcich verziách ich bude stále viac a viac

  • Čo všetko nájdem v tomto sprievodcovy?

Sprievodca Las Vegas bol vytvorený pre každého kto chce navštíviť Las Vegas v Nevade. Nájdete tam všetke nielen základné informácie ako sa dostať z letiska do svojho hotela,ale aj tipy ako cestovať autobusom,tipy ako ušetriť a veľa skvelých podnikov ako sú bary,reštaurácie,obchodné centra,pamiatky či nočné kluby. Vybrali sme pre vás najlepšie cenovo-luxusné hotely. Stačí si len vybrať.To je len málo stoho čo uvádzam.

  • Je sprievodca Las Vegas zdarma?

Nie,cena sprievodcu je 10€. Je možné ho zaplatiť jednoducho paypalom,alebo bankovým prevodom. Sprievodca Vám bude zaslaný na emailovú adresu. Súbor formátu je PDF takže ho máte stále zo sebou v mobile,tablete či notebooku.


Ak si najskôr chcete prezrieť ako náš sprievodca vyzerá pozrite si ukážky. Pod ukážkou Vám uvádzame možnosti platby

FOTO PREHĽAD

Kliknutím zobrazíte plný náhľad

 


Ak máte záujem o kúpu Sprievodcu Las Vegas (10€)  nižšie uvádzame možnosti platby

Sprievodcu Las Vegas môžete zaplatiť bankovým prevodom alebo paypalom na nižšie priložené údaje:

 

  • Bankový prevodom

Číslo účtu: 13967413/5200

IBAN: SK9552000000000013967413

Swift kód: OTPVSKBX

Cena: 10€

Do správy pre príjemcu (poznámka)  uveďte svoju e-mailovú adresu. Pre rýchle vybavenie uveďte email kontakt@las-vegas.sk pre odoslanie výpisu z transakcie z vašej banky. Sprievodca Vám bude zaslaný na emailovú adresu.

 

  • Paypal

Môžete zaplatiť rýchlym prevodom cez paypal. Použite paypal adresu l.jakub@centrum.sk . Sprievodcu budete mať ešte teho istého dňa

Cena: 10€


Značky
Zobraziť viac

Mohlo by sa Vám páčiť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Doporućujeme prezrieť

Close
Close
Close